• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

У 7 разів збільшаться штрафи за продаж пива та тютюну дітям

14.02.2020 91 0 0

Верховна Рада прийняла у першому читанні законопроєкт від 12.09.19 р. № 2136, яким, зокрема, передбачається збільшити штрафи від 6 800 грн до 10 мінімальних зарплат (цього року – 47 230 грн) за порушення передбаченої Законом від 19.12.95 р. № 481/95-BP заборони на продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів: 

  • особами, які не досягли 18 років; 
  • особам, які не досягли 18 років;
  • у приміщеннях і на території навчальних та медичних закладів, крім ресторанів, розташованих на території санаторіїв; у приміщеннях спеціалізованих торговельних організацій, що торгують дитячими або спортивними товарами, а також у відповідних відділах (секціях) універсальних торговельних організацій; у закритих спортивних спорудах (крім пива у пластиковій тарі); 
  • із торгових автоматів; на полицях самообслуговування (крім тютюнових виробів у блоках та алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових, пива); поштучно (тютюнові вироби, крім сигар); у споживчих упаковках, що містять менш як 20 сигарет; у невизначених для цього місцях торгівлі.

Передбачено відповідальність і за порушення часових обмежень продажу алкоголю, установлених місцевою владою. Також запропоновано зобов’язати суб’єктів господарської діяльності у сфері ресторанного господарства страхувати цивільну відповідальність за шкоду, яка може бути заподіяна життю чи здоров’ю третіх осіб унаслідок проведення такої діяльності.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали