Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Удосконалено правила перевезення небезпечних вантажів залізничним транспортом

Редакція

26.07.2017 1001 0 0

Мінінфраструктури прийняло наказ від 25.04.2017 N 156 "Про затвердження Змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства транспорту України, Міністерства транспорту та зв'язку України".

Змінами, зокрема, установлено, що положення цих Правил не поширюються також на рідке паливо, яке міститься в паливних баках транспортного засобу, що здійснює перевезення, і призначене для забезпечення тяги або для функціонування будь-якого обладнання транспортного засобу (наприклад, холодильних пристроїв), паливних баках автотранспортного засобу або інших засобів (наприклад, катера), що перевозяться залізничним транспортом як вантаж. Під час перевезення затвори між двигуном, обладнанням та паливним баком автотранспортного засобу мають бути роз'єднані, крім випадку, коли затвор забезпечує функціонування цього обладнання. Перевезення палива може здійснюватися у вбудованих паливних баках, що з'єднані з двигуном транспортного засобу або з обладнанням.

Також визначено, що процедура проведення перевірки та маркування вагонів-цистерн, знімних цистерн, контейнерів-цистерн, переносних цистерн, знімних кузовів-цистерн, що використовуються для перевезення рідких, порошкоподібних та гранульованих небезпечних вантажів залізничним транспортом, здійснюється згідно з вимогами Порядку перевірки цистерн для перевезення небезпечних вантажів.

Крім цього, внесено зміни до Правил перевезення наливних вантажів та Правил безпеки та порядку ліквідації наслідків аварійних ситуацій з небезпечними вантажами при перевезенні їх залізничним транспортом.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали