• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Рада сьогодні розгляне скасування оподаткування пенсій

ред. Uteka.ua

19.05.2016 135 0 0

Верховна Рада України сьогодні на засіданні, 19 травня, розгляне в першому читанні законопроект № 4542 "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування пенсій". Про це йдеться порядку денному засідання парламенту.

У першому читанні також будуть розглянуті законопроекти № 4484 "Про внесення змін до статті 9 Закону України" Про лікарські засоби "(щодо державної реєстрації (перереєстрації) лікарських засобів)", № 4373 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення (щодо посилення відповідальності за керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного або іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції).

Крім того, в першому читанні нардепи планують проголосувати законопроекти № 3768 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження системи автоматизованого арешту коштів в цивільному та господарському судочинстві" та № 3769 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження наказного провадження в цивільному та господарському судочинстві "та № 4543 " Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2016 рік" (щодо соціальних стандартів і обсягу субвенції на надання пільг і житлових субсидій) ".

У другому читанні буде розглянуто законопроект № 2763 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скасування обов'язковості державної реєстрації іноземних інвестицій".

Також Рада планує повторно розглянути кілька законів, повернутих з пропозиціями президента України. Зокрема, № 3830-3 "Про внесення змін до Закону України" Про Державний бюджет України на 2016 рік "щодо фінансування професійно-технічної освіти" та № 3831-2 "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування професійно-технічної освіти" .

Джерело: https://www.rbc.ua/

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали