• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Рада ухвалила за основу скасування пайового внеску при будівництві

11.09.2019 446 0 0

Народні депутати України підтримали в першому читанні законопроект 1059 щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні, який передбачає скасування пайового внеску при будівництві. 

Проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні направлений на поліпшення інвестиційного клімату України за окремими напрямами, обраними внаслідок комплексної оцінки відповідності законодавства України кращим світовим практикам, описаним Групою Світового банку у методології рейтингу Doing Business.

Як зазначили автори законопроекту, українське законодавство наразі передбачає обов'язковість сплати замовниками будівництва пайового внеску у розвиток інфраструктури населеного пункту (у розмірі 4% від вартості житлового будівництва та 10% від вартості нежитлової забудови). Втім, механізм сплати пайового внеску є непрозорим, що має наслідком корупцію, зловживання та дискримінацію добросовісних замовників будівництва, тому його слід скасувати.

www.unn.com.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали