Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Надання статусу учасника бойових дій особам, які залучаються до проведення АТО буде врегульовано

Редакція

10.06.2016 162 0 0

Виконання доручення Прем’єр-міністра України, з метою унеможливлення отримання статусу учасника бойових дій особами, які не брали участі у бойових діях та вдосконалення критеріїв його встановлення і Порядку надання розроблено проект Постанови. Змінами до Порядку передбачається надавати статус учасника бойових дій особам у разі залучення їх до проведення АТО на строк не менше ніж 30 календарних днів, у тому числі за сукупністю днів перебування в районах її проведення.

Зазначений строк — 30 днів, не застосовуватиметься до осіб, які брали участь у виконанні бойових або службових завдань, в умовах безпосереднього зіткнення, вогневого контакту з противником, проведенні розвідувальних заходів та у разі отримання особами поранення, контузії, каліцтва, що унеможливило подальше виконання ними відповідних завдань.

Передбачається розширити повноваження відповідних комісій з ненадання або позбавлення статусу учасника бойових дій військовослужбовців у разі вчинення ними військового адміністративного правопорушення, а інших осіб (працівників, осіб рядового і начальницького складу, осіб зі складу добровольчих формувань) — за вживання спиртних напоїв або перебування в нетверезому стані тощо в період участі в АТО.

Планується поширити його дію на осіб рядового та начальницького складу підрозділів оперативного забезпечення зон проведення АТО Державної фіскальної служби.

Також цей проект Постанови внесено на розгляд Уряду.

Джерело: http://www.mil.gov.ua/news/2016/06/08...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали