• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Запропоновано ввести йо-декларування

ред. Uteka.ua

11.10.2016 152 0 0

У парламенті зареєстрований законопроект № 5248 «Про запобігання корупції та загальні принципи йо-декларування».

Ввести йо-декларування предлагаетcя в зв'язку з скомпрометованістю е-декларування.

Законопроектом пропонується врегулювати основні принципи йо-декларування; порядок подання йо-декларацій; визначити інформацію, яка вноситися в йо-декларацію; встановити необхідність моніторингу способу життя суб'єктів йо-декларування і т.д.

Згідно із законопроектом, йо-декларація - декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, представлена ​​шляхом заповнення на офіційному сайті Національного агентства з питань запобігання корупції. Йо-декларації включаються до Єдиного держреєстру.

Також в проекті йдеться про те, що порядна корупціонер зобов'язаний в передбачені терміни відображати в йо-декларації відомості про активи, інші доходи і вигоди, отримані в результаті корупційної діяльності.

Такий же обов'язок щодо доходів, отриманих в результаті злочинної діяльності, покладається на трудівників злочинного світу - осіб, які купують активи, доходи, інші вигоди шляхом організації або безпосереднього скоєння кримінальних злочинів.

Також законопроект стосується питань реалізації антикорупційної політики, захисту викривачів, окремих аспектів відповідальності за корупційні правопорушення.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали