Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Граничний вік підвищено для вступників в особливий період

Редакція

26.07.2016 711 0 0

Міноборони прийняло наказ від 21.06.16 р. № 314 Про затвердження Змін до Інструкції про організацію та проведення військово-професійної орієнтації молоді та прийому до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів .

Під час дії особливого періоду граничний вік для кандидатів-офіцерів, що надходять на денну форму навчання до військових вузів, з 45 років (на кінець року вступу) збільшується до 48 років, а на заочну - з 50 до 53 років.

Також підвищено граничний вік для вступників під час особливого періоду осіб офіцерського складу Збройних Сил України до Національного університету оборони, Українську військово-медичну академію і Військово-дипломатичну академію:

- з військових посад з штатно-посадовий категорією «майор» («капітан 3-го рангу») і вище - на денну форму навчання - з 38 до 43 років;

- з військових посад з штатно-посадовий категорією «підполковник» («капітан 2-го рангу») і вище - на заочну форму навчання - з 43 до 48 років.

На навчання на заочну форму можуть прийматися офіцери з військових посад з штатно-посадовий категорією «майор» («капітан 3-го рангу») за результатами успішного тимчасового виконання обов'язків за посадами, які передбачають наявність оперативно-тактичного рівня військової освіти, не менше одного місяця .

Навчання в Національному університеті оборони здійснюється тільки на денній та заочній формі. Екстернат виключений.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали