• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Уряд схвалив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року

ред. Uteka.ua

15.09.2016 113 0 0

14 вересня Кабінет Міністрів своїм розпорядженням схвалив Стратегію модернізації та розвитку Пенсійного фонду України на період до 2020 року.

Документ було розроблено з метою визначення пріоритетних завдань та заходів з модернізації та розвитку Пенсійного фонду України до 2020 року з урахуванням європейських стандартів і використанням новітніх технологій.

Йдеться насамперед про підвищення продуктивності та якості обслуговування у сфері пенсійного забезпечення; вдосконалення системи управління фінансовими ресурсами Пенсійного фонду України; упровадження новітніх технологій адміністрування пенсійної системи, зміцнення та модернізацію її інформаційних ресурсів і технічної бази, підвищення ефективності системи управління, перехід на електронний документообіг; підвищення рівня довіри населення до Пенсійного фонду України та його службових осіб тощо.

У Мінсоцполітики наголошують, що схвалення зазначеної Стратегії дасть змогу визначити шляхи модернізації Пенсійного фонду України з урахуванням новітніх інформаційних та управлінських технологій, єдиних сучасних стандартів якості обслуговування громадян, ефективних організаційних і структурних рішень, сприятиме впровадженню та розвитку ринкових елементів обслуговуючої інфраструктури та механізмів громадського контролю за роботою Пенсійного фонду України.

Так, наприклад, передбачається введення до кінця 2016 року можливості обслуговування громадян в будь-якому відділенні Фонду незалежно від місця проживання, а можливість обслуговування громадян буде забезпечена на рівні громад.

Також планується ввести можливість електронного пенсійного обслуговування і створити єдину базу електронних пенсійних справ.

Джерело: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publ...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали