Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Допомогу при народженні дитини хочуть збільшити

Редакція

14.06.2017 350 0 0

Зареєстровано законопроект № 6576 «Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми" (щодо забезпечення конституційного права українських сімей на достатній життєвий рівень)».

Законопроектом вносяться зміни до Закону України “Про державну допомогу сім’ям з дітьми”, пропонується удосконалити порядок надання окремих видів допомоги сім’ям з дітьми, зокрема, ввести диференціацію виплат допомоги при народженні дитини та забезпечити підвищення таких виплат.

Крім того, окремо визначити, окрім одноразової грошової виплати при народженні дитини також здійснення щомісячних виплат до досягнення нею трирічного віку, виходячи з реальних потреб дитини: для першої та другої дитини, у розмірі 200% прожиткового мінімуму, встановленого для дітей до шести років, на момент здійснення виплати та у розмірі 300% - для третьої та наступної. Право на дотримання допомоги будуть мати один з батьків дитини, баба, дід чи інший родич, які фактично доглядають за дитиною або особа, яка усиновила чи взяла під опіку дитину, один із прийомних батьків чи батьків-вихователів.

Також пропонується встановити допомогу при усиновленні  дитини у розмірі, встановленому для виплати допомоги при народженні першої дитини.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали