Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Положення про комісію з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для АПК

Редакція

27.04.2017 428 0 0

Мінекономрозвитку прийняло наказ від 13.04.17 р. № 566 "Про затвердження Положення про комісію з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету".

Це Положення визначає порядок організації та діяльності комісії з формування переліку вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, яка утворюється при Мінекономрозвитку.

Перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, формується за результатами розгляду Комісією поданих підприємствами вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу (далі - завод-виробник) заявок щодо включення до Переліку за формою згідно з додатком 1 до Положення та документів, які надаються Комісії згідно з переліком документів, наведеним у додатку 2 до Положення, та перевірки Комісією ступеня локалізації виробництва техніки та обладнання.

Умови подання заявок та документів заводами-виробниками оприлюднюються на офіційному веб-сайті Мінекономрозвитку не пізніше ніж за місяць до початку нового бюджетного року. Заявки щодо включення до Переліку подаються заводами-виробниками до Комісії щороку до 1 лютого, а у 2017 році - до 1 травня.

Комісія приймає позитивне рішення про включення вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу до Переліку за умови відповідності заводів-виробників цієї техніки таким критеріям:

   є резидентами не менш як 2 роки;

   питома вага витрат на оплату праці (з урахуванням нарахувань на заробітну плату) у складі собівартості виробництва продукції становить не менш як 8 %;

   мають конструкторсько-технологічну документацію та/або зареєстроване право інтелектуальної власності на техніку та обладнання, які пропонується внести до Переліку, відображене в балансі;

   здійснюють гарантійне і післягарантійне обслуговування техніки та обладнання;

   здійснюють на території України технологічні операції, необхідні для виробництва техніки та обладнання, відповідно до постанови Кабміну від 27.05.2013 N 369 "Про затвердження Порядку визначення ступеня локалізації виробництва підприємствами вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу вітчизняної техніки і обладнання для агропромислового комплексу та встановлення показників ступеня локалізації виробництва тракторів та інших самохідних енергетичних засобів сільськогосподарського призначення, спеціальних автомобілів сільськогосподарського призначення, самохідних та причіпних комбайнів";

   ступінь локалізації виробництва техніки та обладнання відповідає показникам, визначеним у п. 3 ст. 1 Закону "Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу", та в постанові Кабміну від 27.05.2013 року N 369.

Наказ набрав чинності 26 квітня 2017 року у зв'язку з його опублікуванням в Урядовому кур'єрі від 26.04.2017 N 78.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали