Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Перелік обладнання, яке потрібно мати підприємствам, переробним металобрухт

Редакція

10.05.2016 456 0 0

Мінекономрозвитку ухвалило наказ від 29.03.16 р. № 524 "Про затвердження переліку обладнання, які необхідно мати спеціалізованому підприємству його приймальних пунктів або спеціалізованих металургійних переробних підприємств при здійсненні операцій з металобрухтом".

У перелік обладнання, які необхідно мати спеціалізованому підприємству для здійснення госпдіяльності із заготівлі, переробки металобрухту, входить:

- брухтопереробне обладнання;

- вантажопідйомне обладнання, яке забезпечує можливість переміщення брухту, його розвантаження або завантаження в транспортні засоби і минуло техогляд;

- ваги, повірені в установленому законодавством порядку;

- тара або відсіки для окремого зберігання металобрухту за видами (потрібно тільки для госпдіяльності, пов'язаної з кольоровими металами);

- засіб вимірювальної техніки, що використовується при здійсненні радіаційного контролю.

У приймальному пункті спеціалізованого металургійного переробного підприємства для здійснення госпдіяльності із заготівлі, переробки металобрухту потрібно мати все вищевказане обладнання, крім брухтопереробного. Також для госпдіяльності, пов'язаної з кольоровими металами, знадобиться обладнання для різання з електричним приводом або з двигуном внутрішнього згоряння, тара або відсіки для окремого зберігання металобрухту за видами. А для приймальних пунктів чорних металів додатково потрібно обладнання для механічної або вогневої (газопламенной) різання.

Спеціалізованого металургійного переробного підприємства при здійсненні операцій з металобрухтом потрібно мати:

- виробниче, технологічне обладнання (у тому числі піч), ваги, вантажопідйомне обладнання;

- засіб вимірювальної техніки, що використовується при здійсненні радіаційного контролю.

Наказ Мінекономрозвитку від 29.03.16 р. № 524.docx
Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали