Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Щодо добровільного приєднання територіальних громад

Редакція

21.09.2016 205 0 0

Верховна Рада прийняла за основу законопроект № 4772 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо добровільного приєднання територіальних громад)".

Законопроектом пропонується встановити порядок добровільного приєднання територіальних громад до об'єднаних територіальним громадам.

Також будуть встановлені особливості діяльності органів і посадових осіб місцевого самоврядування територіальних громад, які приєдналися в період після приєднання - до придбання повноважень новообраним радою об'єднаної територіальної громади на чергових місцевих виборах, а також буде удосконалено механізм держпідтримки добровільного об'єднання територіальних громад і приєднання до об'єднаних територіальним громадам.

Пропонується визначити, що додаткові вибори депутатів сільських, селищних, міських рад проводяться за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах, на які поділяється територія територіальної громади, яка приєдналася до об'єднаної територіальної громади. Такі вибори призначаються ЦВК у визначеному законом порядку.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали