Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Визначено нові правила призначення та звільнення податкового керуючого

Редакція

19.07.2017 122 0 0

Мінфін прийняв наказ від 25.05.2017 N 529 "Про затвердження Порядку призначення та звільнення податкового керуючого з визначенням його функцій та повноважень".

Цей Порядок визначає правила призначення та звільнення, функції та повноваження податкового керуючого, а також порядок складання ним акта опису майна, яке передається у податкову заставу, та акта перешкоджання платником податків виконанню повноважень податковим керуючим.

Податковий керуючий - посадова (службова) особа контролюючого органу, на яку покладається виконання функцій, спрямованих на погашення податкового боргу платника податків.

Податковий керуючий має права та обов'язки, визначені Податковим кодексом.

Податковий керуючий призначається платнику податків, що має податковий борг, наказом керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу за місцем реєстрації платника податків.

Посадова (службова) особа контролюючого органу наділяється повноваженнями податкового керуючого з дати видання наказу керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу про призначення такої особи податковим керуючим.

 

приказ 529.doc

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали