Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Оновлено Порядок формування тарифів на послуги постачання холодної води та водовідведення

Редакція

27.04.2016 668 0 0

НКРЕКП прийняло постанову від 10.03.16 р. № 303 "Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)".

Цим Порядком визначаться механізм формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для суб'єктів господарювання незалежно від форми власності, які надають послуги з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та тарифи яким встановлюються НКРЕКП.

Цей Порядок застосовується під час установлення НКРЕКП тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення для вищезазначених суб'єктів господарювання та поширюється на таких суб'єктів під час розрахунку тарифів.

Для встановлення тарифів на послуги виконавець подає НКРЕКП заяву і розрахунки тарифів на послуги на планований період у паперовому та електронному вигляді за встановленою НКРЕКП формою з відповідними підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися для розрахунків.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали