Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Кабмін затвердив Стратегію розвитку сфери електронних комунікацій

10.06.2025

Там, де інші зупиняються, – Україна йде вперед. Попри постійні ворожі атаки, держава розвиває якісні електронні послуги, щоб кожен українець відчував переваги цифрової держави, навіть у найважчі часи. Саме тому електронні комунікації є одним з пріоритетних напрямів роботи Мінцифри.

Щоб розвиток сфери був системним і ефективним, разом із партнерами створили першу за часів незалежної України Стратегію розвитку сфери електронних комунікацій до 2030 року.

На що це вплине?

  • Інтернет без меж. Незалежно від місця проживання – у селі чи місті, вдома чи в дорозі, в укритті або на роботі – швидкий і стабільний інтернет буде доступний кожному. Базова потреба, яка стане нормою.
  • Можливості для бізнесу. Інтеграція до Єдиного цифрового ринку ЄС відкриває можливості для українських компаній. Вихід на міжнародні ринки стане простішим, нові клієнти та конкурентні переваги – доступними.
  • Сервіси без бар’єрів. Освіта, медицина, адміністративні послуги – все онлайн, швидко та без бар’єрів. Якісний зв’язок зробить їх доступними навіть у найвіддаленіших регіонах.
  • Інновації на експорт. Україна – цифровий хаб Європи. 5G, штучний інтелект, IoT – не просто слова, а дієві інструменти для розвитку. Це шанс для наших стартапів і технологічних компаній стати лідерами нового цифрового майбутнього.

Реалізація Стратегії відіграє ключову роль у розвитку національної економіки. Це більше інвестицій, додатково створений ВВП та надходження до бюджету:

  • 56 млрд дол. додаткового ВВП в різних галузях економіки до 2030 року;
  • на 9 млрд дол. бюджет поповнять нові галузі. Серед них – цифрова медицина, онлайн-освіта, освітні технології, розумні міста та інше.

Стратегію розвитку електронних комунікацій створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» у співпраці з Офісом ефективного регулювання.

Мінцифри

 

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
22.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Унесено зміни до Порядку обчислення середньої зарплати Кабмін оновив правила визначення критичності підприємств для бронювання працівників Верховна Рада схвалила в цілому зміни до ПК щодо квартального податкового розрахунку для ФОП ДПС відповідає на актуальні...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
21.05.2025
Критично важливі підприємства до 28 травня мають подати відповідні дані: лист Мінекономіки
Більше за темою: Перелік галузевих та регіональних нормативних актів, якими затверджено критерії визнання підприємств критично важливими в особливий період Зарплатні критерії для бронювання працівників: обчислюємо середню зарплату Мінекономіки в листі від 19.05.2025 № 27-11/37509-07 поінформу...
Нове
25.07.2025
Документи, які набули чинності з 21 по 27 липня 2025 року
Документи, які набули чинності цього тижня та стануть у нагоді при здійсненні господарської діяльності. Закон України від 22.07.2025 № 4555-IX «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо особливостей досудового розслідування кримінальних правопорушень, пов...
25.07.2025
Зміни в законодавстві з 21 по 25 липня 2025 року
Збірка змін в законодавстві, які відбулися цього тижня Оновлено правила ведення військового обліку: постанова КМУ від 16.07.2025 Передбачено, що комісії з перевірки обліку очолюватимуть представники місцевих адміністрацій (обласних, районних, міських), а до складу входитимуть також представники ДПС...
25.07.2025
Оновлено форму № 13-заг (місячна) та затверджено нову форму № 13-заг (річна) на 2026 рік
Для переробників молока, які мають власні або орендовані потужності з перероблення молочної сировини та отримання молочної продукції, оновлено форму № 13-заг (місячна) та затверджено нову форму № 13-заг (річна).  Більше за темою: Звіт про надходження молочної сировини на перероблення й отриман...
Кращі матеріали