• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Змінено розподіл часток акцизного податку з пального до місцевих бюджетів

05.09.2019 390 0 0

Ліцензування та акцизний податок на пальне для аграріїв

Акцизні накладні на пальне: правила і приклади заповнення


21.08.2019 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 778 «Про внесення змін до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році», якою внесено зміни до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2019 році.

Таке рішення спрямоване на реалізацію пункту 431 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України  стосовно спрямування частини акцизного податку з пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування.

З метою автоматичного розподілу між бюджетами місцевого самоврядування частини (13,44%) акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального у другому півріччі 2019 року мають бути встановлені відповідні частки.

Прийняття постанови сприятиме належному фінансовому забезпеченню місцевих бюджетів у 2019 році.

Постанова набрала чинності з дня її опублікування. Текст оприлюднено 31.08.2019 року у офіційному виданні Кабінету Міністрів України - газеті «Урядовий кур'єр».

if.tax.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали