Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Змінено порядок видачі ветеринарних документів

02.11.2018 330 0 0

Відтепер ветеринарні документи на живих тварин будуть видаватися лише після перевірки транспортних засобів та умов транспортування. Про це йдеться у наказі Держпродспоживслужби «Щодо випадків недотримання правил транспортування тварин» № 887 від 31 жовтня 2018 року.

У разі якщо транспорт або умови перевезення не відповідають Правилам транспортування тварин, зокрема в частині дотримання вимог мінімальної площі на одну тварину, то ветеринарні документи видаватися не будуть.

Відповідальними за виконання зазначеного наказу визначені начальники територіальних органів Держпродспоживслужби і регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті або особи, які виконують їх обов’язки.

Крім того, наказ зобов’язує забезпечувати відеофіксацію під час завантаження тварин для документування процесів, у тому числі на предмет відповідності вимогам законодавства щодо ідентифікації тварин.

Додамо, правила транспортування тварин затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 р. № 1402.

http://www.consumer.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали