Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Змінено Порядок подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків

Редакція

23.06.2016 255 0 0

Мінфін прийняв наказ від 18.05.16 р. № 488 Про затвердження Змін до Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до контролюючих органів .

Зокрема, контролюючий орган не зможе відмовити в постановці рахунку на облік в разі невідповідності інформації щодо податкового номера або серії та номера паспорта, податкової адреси платника податків, поданої в повідомленні, відомостями в Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, Єдиному державному реєстрі і Єдиному банку даних про платників податків - юридичних осіб.

Підставою для відмови є наявність у Єдиному банку даних про платників податків - юридичних осіб інформації про направлення до Єдиного державного реєстру відомостей про відсутність (наявність) заборгованості по сплаті податків і зборів або про узгодження плану реорганізації юридичної особи (у разі наявності податкового боргу), які формуються для проведення держреєстрації припинення юрособи.

Крім того, в разі відкриття/закриття одного загального рахунку в цінних паперах для кількох осіб, у спільній власності яких знаходяться цінні папери, депозитарні установи направляють Повідомлення по кожному платнику податків окремо із зазначенням у додатку Повідомлення загального рахунку

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали