Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Доповнено перелік обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії

Редакція

12.12.2016 174 0 0

Президент підписав Закон від 01.11.16 р. № 1711-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про альтернативні джерела енергії" щодо віднесення теплових насосів до обладнання, яке використовує відновлювані джерела енергії".

Законом уточнено у визначенні поняття "альтернативні джерела енергії" зміст поняття "відновлювані джерела енергії" шляхом доповнення їх такими видами енергії, як гідротермальна та аеротермальна.

Також надано визначення поняттям "аеротермальна енергія", "геотермальна енергія" та "гідротермальна енергія".

Крім цього, отриману за допомогою теплових насосів аеротермальну, гідротермальну або геотермальну теплову енергію слід вважати видобутою з відновлюваних джерел енергії за умови, що кінцевий вихід енергії значно перевищує первинне споживання енергії, потрібної для приведення в дію теплових насосів. Обчислення частки енергії, виробленої тепловими насосами, з метою формування звіту для Енергетичного Співтовариства про досягнутий прогрес у сприянні та використанні енергії з відновлюваних джерел, здійснюється відповідно до методики, розробленої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері енергозбереження, відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали