Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Діти із зони АТО можуть здати іспити екстерном протягом усього року

Редакція

06.04.2017 147 0 0

МОН прийняло наказ від 13.03.17 р. № 369 "Про затвердження Положення про екстернат у загальноосвітніх навчальних закладах".

Середню освіту екстерном зможуть отримати особи, які:

- з поважних причин не можуть відвідувати навчальні заняття в школі або не можуть пройти річне оцінювання та/або атестацію на тимчасово окупованій території, на території проведення АТО (на період її проведення) або на території населених пунктів на лінії зіткнення;

- не закінчили здобуття загальної середньої освіти у навчальному закладі або є випускниками минулих років, не отримали результатів річного оцінювання з окремих предметів та/або не пройшли атестацію;

- є громадянами України, які навчалися або навчаються за кордоном;

- є іноземцями, особами без громадянства, біженцями;

- прискорено опанували навчальними предметами одного або декількох класів, до освітніх рівнів.

Можливість одержання освіти за екстернатною формою не обмежується віком. Для зарахування необхідно подати заяву керівнику загальноосвітнього навчального закладу, в якому організовано екстернат, а також копії документів, що підтверджують освітній рівень або наявність підстав для складання іспитів екстерном. Діти з окупованих територій можуть надіслати скан-копію заяви по факсу або електронною поштою.

Прийом заяв починається з вересня поточного навчального року і закінчується не пізніше трьох місяців до початку проведення відповідного річного оцінювання чи атестації. При цьому для іноземців та дітей з окупованих територій прийом заяв триває весь рік.

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ.docx
Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали