Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Діють зміни до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом

Редакція

29.06.2017 109 0 0

27 червня набуло чинності рішення НКРЗІ від 8 листопада 2016 року № 588 «Про внесення змін до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України».

Введено роз'яснення терміну повного освоєння радіочастотного ресурсу, а саме: повним освоєнням радіочастотного ресурсу за ліцензією, яка дає права виключного користування номіналами, смугами радіочастот, є наявність у ліцензіата не менше одного дозволу на експлуатацію РЕЗ з користуванням певною частиною смуги радіочастот, визначеної в ліцензії для цього регіону, на кожні 500 тис. населення відповідного регіону за умови надання цим ліцензіатом у відповідному регіоні телекомунікаційних ум г по встановленим значенням показників якості послуг. У разі наявності у ліцензіата кількох ліцензій в одній смузі радіочастот враховуються всі зазначені ліцензії.

Ліцензіат зобов'язаний дотримуватися термінів початку та повного освоєння радіочастотного ресурсу за ліцензією відповідно до плану освоєння радіочастотного ресурсу.

Термін початку користування радіочастотним ресурсом за ліцензією - 6 місяців з дати оформлення ліцензії. У разі якщо ліцензія передбачає використання радіочастотного ресурсу в декількох регіонах, початок користування радіочастотним ресурсом для першого регіону - 6 місяців з дати оформлення ліцензії, для другого - 8, далі - з інтервалом 2 місяці.

Отже, суб'єктам господарювання, які володіють ліцензіями, які надають виключне право на використання радіочастотного ресурсу України, необхідно буде привести свою діяльність у відповідність до вимог Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України.

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ.docx

Завантажити

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали