• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Що перевірятимуть після повернення техогляду

ред. Uteka.ua

30.06.2016 346 0 0

Нагадаємо, що повернення техогляду передбачено урядовим законопроектом № 4683 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу». Виходячи з назви видно, що документ Кабінету міністрів України зачіпає багато аспектів автомобільної галузі, але, мабуть, найважливішим для пересічних вітчизняних автомобілістів нововведень є саме введення обов'язкового техогляду для всіх видів транспортних засобів.

Так, зокрема, законопроектом № 4683 передбачено, що в ході технічного іспиту оцінять працездатність і стан:

- гальмівної системи і рульового управління;

- зовнішніх світлових приладів, світловідбивачів та іншого електрообладнання;

- коліс і шин;

- підвіски;

- засобів оглядовості.

Всі виявлені несправності будуть кваліфікуватися за видами невідповідностей і рівню їх впливу на безпеку експлуатації. Всього таких передбачено 3: несуттєві, істотні і небезпечні. При виявленні більш, ніж одного несуттєвого невідповідності або будь-якого з інших - техогляд вважається не зданим.

При успішній перевірці - на такий ТЗ видається сертифікат придатності до експлуатації та спеціальне маркування (на зразок талончика ТО), яку потрібно закріпити в правому нижньому кутку лобового скла всередині МС. На маркуванні вказується: дата проведення чергового ТО, рівень екологічних норм МС, і пробіг на момент перевірки. Всі ці дані підтверджуються підписом і індивідуальної печаткою експерта, який провів техогляд.

Відомості про проведення цієї процедури і виявлених невідповідностей по кожному перевіреному ТЗ будуть вноситься до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.

Джерело: http://hyser.com.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали