Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Буде встановлена однорівнева процедура адміноскарження контролюючих органів

Редакція

08.07.2016 159 0 0

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 4515 "Про внесення змін до Митного кодексу України щодо оптимізації територіальних органів державної фіскальної служби".

Документом планується встановити, що скарги на рішення контролюючих органів, в тому числі митниць, подаються центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову і митну політику.

Тобто, передбачається, що скарги на рішення контролюючих органів, в тому числі митниць будуть подаватися до Державної фіскальної служби України, яка реалізує державну податкову і митну політику. Таким чином, контролюючим органом вищого рівня для всіх територіальних контролюючих органів буде центральний орган виконавчої влади, який реалізує державну податкову і митну політику.

Законопроектом також пропонується привести термінологію у відповідність до діючих реалій, чітко розмежувати повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної фінансової політики (Міністерство фінансів України) та центрального органу виконавчої влади, який реалізує державну податкову і митну політику (Державна фіскальна служба України), в тому числі передбачити надання права видання підзаконних актів у формуванні податкової та митної політики Мінфіну.

Документ розроблений з метою реалізації рекомендацій місії Міжнародного валютного фонду щодо скорочення процедури адміністративного оскарження рішень контролюючих органів.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали