• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Зарахування заборгованості перед нерезидентом до додаткового капіталу резидента

02.03.2021 39 0 0

Орендна плата, яка виплачується нерезиденту шляхом зарахування заборгованості як додатковий внесок до статутного капіталу резидента України для цілей оподаткування, вважатиметься виплатою доходу такому нерезиденту та оподатковуватиметься виходячи з розрахунку, наведеного у пп. 141.4.2 ст. 141 ПКУ, і сплачуватиметься резидентом під час такої виплати, якщо інше не передбачено положеннями міжнародних договорів України з країнами резиденції осіб, на користь яких здійснюються виплати.

Сума додаткового внеску нерезидента до статутного капіталу резидента у розмірі кредиторської заборгованості не є безповоротною фінансовою допомогою у податковому обліку.

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 25.01.2021 р. № 276/ІПК/99-00-21-02-02-06

Державна податкова служба України розглянула звернення щодо оподаткування податком на прибуток підприємств та податком на додану вартість операції із внесення нерезидентом – засновником до статутного капіталу резидента додаткового внеску у розмірі кредиторської заборгованості резидента перед нерезидентом та, керуючись ст. 52 Податкового кодексу України (далі – Кодекс), повідомляє таке.

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали