• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Чи включається до бази оподаткування єдиним податком отриманий подарунок?

ред. Uteka.ua

17.10.2016 97 0 0

ДФС у Запорізькій області розглянуло лист від 05.10.2016 р. 3404/10/08-01-12-03-10 щодо включення до бази оподаткування єдиним податком отриманого подарунку.

Безоплатно отриманими вважаються товари (роботи, послуги), надані платнику єдиного податку згідно з письмовими договорами дарування та іншими письмовими договорами, укладеними згідно із законодавством, за якими не передбачено грошової або іншої компенсації вартості таких товарів (робіт, послуг) чи їх повернення, а також товари, передані платнику єдиного податку на відповідальне зберігання і використані таким платником єдиного податку.

На дату підписання юридичною особою - платником єдиного податку третьої групи акта приймання-передачі безоплатно отриманих основних засобів до суми доходу такого платника єдиного податку включається вартість таких безоплатно отриманих основних засобів, визначена не нижче звичайної ціни. При цьому поняття звичайна ціна визначено п.п. 14.1.71 п. 14.1 ст. 14 ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ , з урахуванням особливостей, обумовлених ст. 39 ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ .

Поряд з цим, зазначаємо, що до складу доходу не включаються суми коштів та вартість майна, у разі внесення їх засновниками або учасниками платника єдиного податку до статутного капіталу такого платника.

До суми доходу платника єдиного податку включається вартість безоплатно отриманих протягом звітного періоду товарів (робіт, послуг), яка відповідно відображається у рядку 1 декларації платника єдиного податку.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали