Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

В договорі одночасно вказана договірна ціна та оціночна вартість нерухомості: що у 1ДФ?

Редакція

20.02.2018 736 0 0

Яку суму доходу необхідно відображати нотаріусу/ЮО –посереднику у податковому розрахунку ф. 1ДФ за операцією купівлі-продажу нерухомого/рухомого майна між ФО, якщо в договорі одночасно вказана договірна ціна об’єкта відповідного майна та його оціночна вартість?

     Якщо у договорі купівлі-продажу нерухомого/рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) між фізичними особами одночасно вказана договірна ціна об’єкта та його оціночна вартість, нотаріус у податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображає суму доходу платника податку, отриманого від продажу об’єкта відповідного майна, яка визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості цих об’єктів. У разі якщо об’єкт рухомого майна (крім легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів) продається за посередництвом юридичної особи цей посередник у податковому розрахунку за ф. 1ДФ відображає дохід від такого продажу також виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості.

     У разі продажу платником податку легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда нотаріусом/юридичною особою – посередником відображається сума доходу платника зазначена у договорі купівлі-продажу, яка не може бути нижчою або середньоринкової вартості відповідного транспортного засобу або оціночної вартості об’єкта (за вибором платника податку).

(Підкатегорія 103.25 «ЗІР»).

Джерело: http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали