Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Сума нарахованого та сплаченого ЄСВ у формі № 1ДФ не відображається

ДФС у листі від 05.04.2016 р. № 60/14з/17-00-13-01-05, посилаючись на пп. 165.1.6 ПКУ, зазначила: до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включається сума ЄСВ, що вноситься за рахунок його роботодавця в розмірах, визначених законом.

ЄСВ нараховується роботодавцем на суму нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну й додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у т.ч. у натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України «Про оплату праці», та суму винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами (п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону про ЄСВ).

Зважаючи на це, а також на необхідність у майбутньому вдосконалення обліку суми збору на державне пенсійне страхування, що вноситься за рахунок працедавця в розмірах, визначених законом, та обліковується в індивідуальній картці застрахованої особи (найманого працівника), зазначена інформація до набрання чинності законом про запровадження перерахування частини страхових внесків до Накопичувального фонду у формі № 1ДФ не відображається.

Джерело: http://www.interbuh.com.ua/ru/documen...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали