• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Складати чи ні Звіт про КО при нарахуванні роялті?

ред. Uteka.ua

18.05.2017 157 0 0

ДФС у листі від 26.04.2017 р. № 9015/6/99-99-15-02-02-15 нагадала, якщо господарські операції з нарахування (сплати) роялті визнаються  контрольованими відповідно до пп. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 Податкового кодексу, такі операції мають бути відображені у звіті про контрольовані операції, поданому платником податків згідно з п. 39.4.2 п. 39.4 ст. 39 Кодексу.

Зазначені операції мають бути відображені у Звіті про контрольовані операції у звітному періоді, в якому відбулася господарська операція із нарахування (сплати) роялті, незалежно від рішення платника податків щодо відображення або невідображення сум таких роялті у складі витрат у декларації з податку на прибуток.

Джерело: http://www.visnuk.com.ua/uk/news/1000...

 

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали