Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

З 1 квітня набули чинності зміни щодо доходів платників податків

02.04.2024 18 0 0

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області  нагадують, що Верховною Радою прийнято Закон від 23.02.2024 № 3603-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення онлайн комунікації з платниками податків та уточнення окремих положень законодавства».

Закон набув чинності з 16 березня 2024 року, крім деяких положень, які набирають чинності з 1 квітня, зокрема:

  • п. 165.1 Податкового кодексу, а саме щодо доходів платника податку, які не включаються  до  загального місячного (річного) оподатковуваного доходу, доповнено пп. 165.1.67 такого змісту:

«165.1.67. вартість незареєстрованих лікарських засобів, безоплатно наданих (переданих) на користь пацієнтів, які беруть участь у клінічних випробуваннях, програмах розширеного доступу пацієнтів до незареєстрованих лікарських засобів та/або програмах доступу суб’єктів дослідження (пацієнтів) до досліджуваного лікарського засобу після завершення клінічного випробування, за переліком та в обсягах, визначених центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я, у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про лікарські засоби».

ГУ ДПС у Чернівецькій області

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали