Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

При обміні паспорта на ID- картку варто врахувати певні нюанси

Редакція

22.12.2016 212 0 0

При зверненні громадянина до територіального органу ДФС у зв’язку з обміном паспорта у разі зміни прізвища, імені, по батькові, дати народження тощо, особа подає паспорт, що підлягає обміну, і картка платника податків видається відповідно даних паспорта, що підлягає обміну.

Фізичні особи протягом місяця з дня виникнення таких змін (отримання нового паспорта) повинні подати заяву про внесення змін до Державного реєстру та отримати картку платника податків з новим прізвищем, іменем, по батькові, датою народження.

Якщо до територіального органу ДФС звертається особа, яка відмовляється від прийняття реєстраційного номера та бажає, щоб у новому паспорті було внесено слова «відмова», у тому числі особа, яка має у паспорті (у формі книжечки) відмітку «Має право здійснювати будь-які платежі без ідентифікаційного номера» чи «Має право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта» така особа подає до територіального органу ДФС Повідомлення за ф. № 1П/Заяви за ф. №5 ДРП.

Територіальний орган ДФС після проведення перевірки надає особі копію Повідомлення за ф. №1П/Заяви за ф. №5ДРП з відміткою про прийняття оригіналу (засвідчує печаткою) для подальшого подання такого документа до відповідного територіального органу/територіального підрозділу ДМС.

Відповідний територіальний орган/територіальний підрозділ ДМС після видачі такій особі паспорта та внесення слова «відмова» надає до відповідного органу ДФС копію Повідомлення за ф. №1П/Заяви за ф. №5ДРП з відміткою про видачу паспорта особи із зазначенням номера паспорта та органу, який здійснив його видачу для взяття особи на облік у окремому реєстрі Державного реєстру/внесення змін до Державного реєстру.

Джерело: http://vl.sfs.gov.ua/media-ark/news-a...

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали