Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

ПФУ здійснить усі належні виплати пільговикам у березні незалежно від інформації від роботодавців

22.02.2024 21 0 0

Як повідомив Пенсійний фонд, пільги деяким категоріям громадян надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу. 

Під час визначення органами ПФУ середньомісячного сукупного доходу сім’ї пільговика враховується, зокрема й інформація від ДПС про доходи пільговика та членів його сім’ї за III і IV квартали попереднього календарного року. 

Податкові квартальні звіти за IV квартал 2023 року подавались страхувальниками до ДПС за встановленим порядком до 10 лютого 2024 року.  

Наразі Фонд отримав дані про доходи, врахував їх та визначив право на отримання в 2024 році пільг із оплати житлово-комунальних послуг пільговиків, яким вони надаються з урахуванням доходів. 

Право на отримання пільг на новий період з січня 2024 року визначено ПФУ автоматично. Пільговику додатково звертатись до органів Фонду не потрібно (крім випадку, коли у пільговика відбулись зміни: у складі сім’ї, місці проживання, переліку послуг, на які призначено пільги). 

Виплату призначених з січня пільг буде забезпечено у березні. 

Від редакції: відповідно, пільговику не потрібно звертатися і до роботодавця щодо відомостей про отримані доходи. 

ПФУ 


Приєднуйтесь до Uteka у Telegramm

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали