Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Пам’ятка від ПФУ: як отримати допомогу застрахованим особам

16.12.2020 110 0 0

На сайті ПФУ розміщено Пам’ятку застрахованої особи для отримання одноразової виплати згідно із Законом від 04.12.20 р. № 1071-IX (далі – Закон № 1071): хто може отримати допомогу і за яких умов, строки та порядок звернення за виплатою, де можна перевірити свої дані, зокрема:

  • факт реєстрації фізособи-підприємця перевіряється за посиланням https://usr.minjust.gov.ua/content/fr...); 
  • зарахування стажу (сплату ЄСВ), розмір зарплати – за посиланням https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Tem... на вебпорталі ПФУ (знадобиться е-підпис, Bank ID або Mobile ID (GOV ID)).

У Пам’ятці дуже детально описано, як саме отримати послугу на порталі «Дія» та у мобільному додатку «Дія» за заявою, яка подається виключно в електронній формі по 21 грудня 2020 року.

Зверніть увагу! У разі подання недостовірної інформації сума допомоги підлягає поверненню. Особа має повернути кошти добровільно протягом 10 робочих днів з дня надсилання рішення територіального органу ПФУ про відшкодування одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам. У разі неповернення кошти будуть стягнуті державною виконавчою службою у примусовому порядку. Рішення про відшкодування одноразової допомоги буде розміщено на вебпорталі ПФУ https://portal.pfu.gov.ua/sidebar/Tem... із одночасним відправленням SMS-повідомлення отримувачу допомоги.

www.pfu.gov.ua

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали