Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Щодо проблеми відсутності кодів ДКПП

Редакція

23.02.2017 342 0 0

Мінфін у листі від 10.02.2017 р. № 31-11120-09-10/3709 закликає у 3-денний строк провести аналіз звернень платників ПДВ із зазначених питань, а також приготувати і відправити в Мінекономрозвитку України вичерпний перелік послуг, які відсутні в ДКПП, разом з пропозиціями щодо необхідності внесення невідкладних змін у нормативно-правові акти, а також щодо необхідності надання роз'яснень про порядок визначення кодів послуг згідно ДКПП для платників ПДВ.

Також Мінфін просить здійснити аналіз звернень платників ПДВ щодо неможливості визначення коду товару згідно УКТ ЗЕД при заповненні податкових накладних та забезпечити надання Інформаційно-довідковим департаментом ГФС консультацій та інформаційно-довідкових послуг щодо правил визначення кодів товарів.

Мінфін акцентує увагу на тому, що, при необхідності, варто надати пропозиції щодо внесення змін у форму податкової накладної та Порядок заповнення податкової накладної в частині визначення порядку заповнення податкових накладних у разі, коли ідентифікатор відсутня в ДКПП.

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали