Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Оформлення попередньої декларації для громадян при ввезенні в Україну ТЗ з метою вільного обігу

Редакція

04.01.2017 3591 0 0

Київська міська митниця ДФС звертає увагу, що митним органом за місцем постійного (тимчасового) проживання громадянина, який бажає ввезти на митну територію України транспортний засіб (ТЗ) для вільного обігу, оформлюється попередня декларація для громадян (ПДГ) оформлюється на один ТЗ.

Для оформлення ПДГ громадянин, який бажає ввезти в Україну ТЗ з метою вільного обігу, або вповноважена на те особа подає заяву довільної форми.

Оформлення ПДГ можливе за умови надання митному органу повної інформації про ТЗ, а саме: тип, модель та марка, колір, рік виготовлення та введення в експлуатацію, ідентифікаційний номер, номери кузова, шасі (рами), двигуна, об'єм двигуна (куб. см).

ПДГ дійсна та може бути використана для ввезення в Україну ТЗ протягом трьох місяців з дати оформлення, тобто з дня присвоєння їй реєстраційного номера та проставлення на паперових примірниках відбитка штампа "Під митним контролем". Після закінчення цього строку пропуск ТЗ на митну територію України за цією ПДГ забороняється , а ПДГ анулюється .

ПДГ заповнюється та подається громадянином, який бажає ввезти на митну територію України ТЗ для вільного обігу, або уповноваженою на те особою - разом з її електронною копією на зброшурованих у комплекти бланках адміністративного документа форми МД-2.

Митне оформлення ТЗ проводиться митним органом за місцем постійного проживання або тимчасового перебування громадян. У м.Києві митне оформлення ТЗ проводиться Київською міською митницею ДФС за адресами: вул. Новопрогівська, 58, бул. Гавела Вацлава, 8-а, вул. Довбуша, 22. Довідка за телефонами: (044) 201-33-75, (044) 201-33-79, (044) 201-33-71.

Джерело: http://kyiv.sfs.gov.ua/media-ark/news...

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали