Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Про зменшення фінрезультату до оподаткування на суму доходів у вигляді дивідендів

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 04.08.2016 р. № 26581/7/99-99-15-02-02-17

Головним управлінням ДФС в областях та м. Києві,
Офісу з обслуговування великих платників

Про зменшення фінансового результату до оподаткування на суму доходів у вигляді дивідендів

Державна фіскальна служба України у зв’язку з надходженням запитів платників податків та, керуючись п. 52 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ (далі - Кодекс) повідомляє, що для застосування положень пп. 140.4.1 п. 140.4 ст. 140 Кодексу щодо коригування фінансового результату до оподаткування платниками податку на прибуток, слід керуватись листом Міністерства фінансів України від 25.07.2016 р. № 31-11130-09-10/21370 (копія додається).

Податкові консультації з питання коригування фінансового результату до оподаткування на суму нарахованих доходів від участі в капіталі інших платників податку на прибуток підприємств, платників єдиного податку четвертої групи та на суму нарахованих доходів у вигляді дивідендів, що підлягають виплаті від інших платників податків, застосовуються у частині, що не суперечить цьому роз’ясненню.

Начальникам головних управлінь ДФС в областях, м. Києві та Офісу великих платників ДФС довести зазначений лист до відома платників податку і підпорядкованих органів ДФС для використання в роботі та забезпечити врахування вимог листа при проведенні контрольно-перевірочної роботи та апеляційних процедур.

Додаток: на 4 арк. у 1 прим.

В. о. заступника Голови                                                            М. В. Продан

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали