Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Щодо врахування премій при обчисленні середньої зарплати

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 31.07.2015 р. № 996/13/84-15

Щодо врахування премій під час обчислення середньої заробітної плати

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо врахування премій при обчисленні середньої заробітної плати відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.02.95 р. № 100 (далі - Порядок), та повідомляє.

Пунктом 3 Порядку визначено, що премії, які не мають разового характеру, включаються при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження.

Умови преміювання, в тому числі порядок нарахування та розміри премій, визначаються підприємствами, установами та організаціями самостійно.

Якщо працівнику виплачувались премії, які належать до місячних чи квартальних, і зазначені премії включаються до його заробітної плати згідно із розрахунковою відомістю на заробітну плату, то зазначені премії незалежно від того, із якого саме фонду (загального чи спеціального) вони виплачувались, будуть враховуватись при обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження згідно із Порядком.

Заступник директора Департаменту
заробітної плати та умов праці-
начальник відділу                                                                                               А. Литвин

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали