Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Щодо надання матеріальної допомоги на оздоровлення

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від15.03.2016 р. № 272/13 / 84-16

Щодо надання матерільної допомоги

Департаментом заробітної плати та умов праці розглянуто лист щодо виплати матеріальної допомоги для оздоровлення і повідомляє.

Умови оплати праці робітників селищної ради визначаються згідно з наказом Міністерства праці України від 02.10.96 р. № 77 "Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів".

Відповідно до підпункту "з" пункту 2 зазначеного наказу передбачено надання працівникам матеріальної допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати працівника.

Право надавати робітникам селищної ради матеріальну допомогу в розмірі середньомісячної заробітної плати працівника надано керівникам зазначених органів у межах установленого фонду оплати праці.

Донарахування допомоги у наступному фінансовому році чинним законодавством не передбачено.

Органи державної влади фінансуються за рахунок бюджетних коштів в межах, визначених Бюджетним кодексом України та Законом України "Про Державний бюджет України" на відповідний рік.

Виплата двох і більше допомог впродовж одного календарного року не передбачена.

Водночас зазначаємо, що листи Міністерства не є нормативно-правовими актами, за своєю природою вони носять інформаційний, роз'яснювальний та рекомендаційний характер і не повинні встановлювати нових правових норм.

 Директор Департаменту                                                                     О. Товстенко

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали