• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

ПДВ-реєстрація анульована до закінчення кварталу: як оподатковувати доходи єдинника?

ред. Uteka.ua

01.11.2016 87 0 0

Підприємець-"єдинник" III групи (ставка 3%) подав заяву про анулювання реєстрації платника ПДВ одночасно з заявою про застосування ставки єдиного податку 5%. Як будуть оподатковуватись його доходи, якщо ПДВ-реєстрація анульована до закінчення кварталу?

Відповідно до п. 294.1 ПКУ податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи є календарний квартал.

Отже, зміна ставки з 3 % на 5 % у такого платника єдиного податку на III групі відбудеться з нового податкового (звітного) періоду.

Таким чином, доходи "єдинника" на третій групі, до кінця податкового (звітного) періоду будуть оподатковуватись за ставкою 3 %.

(підкатегорія 107.04 "ЗІР").

Джерело: http://zir.sfs.gov.ua/

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали