• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Оподаткування в період санації: питання-відповіді від ДФС

ред. Uteka.ua

12.09.2017 1211 0 0

Питання 1:

Яким чином здійснюється оподаткування податком на додану вартість операції боржника з поставки товарів (основних засобів, нематеріальних активів прав вимог і т.д.), а саме нерухомих об'єктів і рухомого майна платника, що пропонуються до відчуження для цілей погашення його заборгованості перед кредиторами відповідно до планом санації?

Питання 2:

Які особливості щодо справляння податку на прибуток підприємства на період дії закону щодо фінансової реструктуризації (дії плану санації), а саме: як правильно відображати в декларації з податку на прибуток отримані доходи від реалізації нерухомих об'єктів і рухомого майна платника (реалізація основних засобів здійснюється згідно з планом санації) для цілей України, зокрема щодо варіантів погашення його заборгованості перед кредиторами відповідно до плану санації, з огляду на пункт 39 під розділу 4 розділу XX Перехідних положень Кодексу?

Питання 3:

Які особливості функціонування електронного рахунку СЕА ПДВ в період дії плану санації, а саме чи має право підприємство використати кошти з санаційного рахунку для розблокування СЕА ПДВ, маючи при цьому заборгованість по ЄСВ в сумі 2055.9 тис. Грн., І ПДВ в сумі 1356,2 тис. грн. (Згідно підписаного плану санації) та враховуючи пункт 9 статті 6 Закону "Про відновлення платоспроможності" (мораторій на всі вимоги кредиторів (погашення заборгованості з санаційного рахунку), відсутні в списку плану санації)?

Питання 4:

Чи мають право контролюючі органи вимагати стягнення штрафних санкцій, пені за заборгованість, яка виникла до моменту санації, і поточної заборгованості, враховуючи п. 37 підрозділу 10 розділу XX Перехідних положень Податкового кодексу України та відповідно до ст. 6 Закону N 2343 з урахуванням особливостей, встановлених Законом N 1414 у разі визнання їх залученими кредиторами і включення в графік задоволення вимог кредиторів?

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали