Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Коли не заповнюється розділ «Одиниця виміру товару/послуги» НН?

Редакція

21.06.2017 281 0 0

ДФС в листі від 16.06.2017 р № 15731/7/99-99-15-03-02-17 нагадала, що графи 4 і 5 не заповнюються:

1) у податковій накладній, складеної в рамках виконання багатосторонньої угоди про розподіл продукції оператором інвестору (порядковий номер такої податкової накладної у другій частині (після знака дробу) містить відповідний код (цифра 5));

2) в податкових накладних, особливості заповнення яких викладені в п. 15 Порядку № 1307 (такі податкові накладні не видаються покупцеві, в них вказується тип причини (по якій такі податкові накладні не видаються покупцеві) 15, а в рядках таких податкових накладних, відведених для даних покупця, постачальник (продавець) вказує власні дані).

Графа 5 не заповнюється:

1) при складанні зведених податкових накладних, особливості заповнення яких викладені в п. 11 Порядку № 1307 (такі податкові накладні не видаються покупцеві, в них вказується тип причини 04, 08, 09, 10 або 13, а в рядку «Індивідуальний номер одержувача ( покупця) »в таких податкових накладних вказується умовний ІНП« 600000000000 »). У графі 4 таких податкових накладних вказується «грн»;

2) у разі якщо вказується товар/послуга має одиницю обліку, що відсутня в КСОЕІУ, в графі 4 таких податкових накладних вказується умовне позначення одиниці вимірювання таких товару/послуги, які використовуються для обліку, і відбивається в первинних документах.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали