• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Який КЕКВ застосувати для придбання невмонтованого медичного обладнання

26.03.2021 22 0 0

Пунктом 1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Мінфіну від 12.03.12 р. № 333 (далі – Інструкція № 333), визначено, що ця класифікація призначена для розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Економічна класифікація видатків бюджету забезпечує єдиний підхід до всіх учасників бюджетного процесу з точки зору виконання бюджету.

Відповідно до пп. 3.1.4.2 Інструкції № 333 видатки на реконструкцію та модернізацію інших об’єктів (у тому числі з елементами реставрації) або їх складових частин, а також видатки на придбання обладнання, що підлягає встановленню, до якого належать у тому числі обладнання та меблі, що потребують монтажу і передбачаються до встановлення (тобто те, що існує тільки вмонтованим, убудованим), здійснюються за КЕКВ 3142 «Реконструкція та реставрація інших об’єктів».

Видатки на придбання невмонтованого обладнання, включені у вартість зведеного кошторису на капітальне будівництво та реконструкцію будов і об’єктів, проводяться за КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» (пп. 3.1.1 Інструкції № 333).

Отже, видатки на придбання невмонтованого медобладнання, включені до вартості зведеного кошторису на реконструкцію приміщень державної установи, мають проводитися за КЕКВ 3110.

Лист Держказначейства від 29.01.21 р. № 16-06-06/2463

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали