Як має здійснюватись електронна взаємодія з питань фінмоніторингу
До прийняття та набрання чинності новими підзаконними нормативно-правовими актами, зокрема з питань інформаційного обміну та запровадження структурованих файлів, Держфінмоніторинг рекомендує банкам надавати до Служби інформацію з питань фінансового моніторингу (крім повідомлень про фінансові операції, у т. ч. прибуткових), про суб’єкта, рішень, доручень, запитів, відповідей, файлів додатків) у вигляді файлів типу L засобами транспортної системи НБУ з використанням АРМ-НБУ-Інформаційного.
РОЗ’ЯСНЕННЯ
щодо електронної взаємодії з питань фінансового моніторингу, зокрема файлами
типу L (файл-лист)
На чисельні звернення банківських установ з питань обміну інформацією файлами типу L (файл-лист) повідомляємо.
До прийняття та набрання чинності новими підзаконними нормативно-правовими актами, зокрема з питань інформаційного обміну та запровадження структурованих файлів, рекомендуємо банкам надавати до Держфінмоніторингу інформацію з питань фінансового моніторингу (крім повідомлень про фінансові операції (у т.ч. прибуткових), про суб’єкта, рішень, доручень, запитів, відповідей, файлів додатків) у вигляді файлів типу L засобами транспортної системи НБУ з використанням АРМ-НБУ-Інформаційного.
Ім’я файлу типу L має відповідати вимогам розділу ІІІ Порядку електронної взаємодії суб'єктів первинного фінансового моніторингу та Державної служби фінансового моніторингу України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2015 № 1085 (наприклад – XL0ILP2I.101).
Повна версія доступна тільки передплатникам
Підпишіться на онлайн сервіси для бухгалтерів та кадровиків Uteka. Отримайте повний доступ бібліотеки безпечних рішень, які роблять вашу роботу ефективнішою.
Що входить в передплату?
і приклади
доступу
питання експерту
оновлення
матеріалів
матеріалів c 2015 року