• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Як має здійснюватись електронна взаємодія з питань фінмоніторингу

03.03.2021 16 0 0

До прийняття та набрання чинності новими підзаконними нормативно-правовими актами, зокрема з питань інформаційного обміну та запровадження структурованих файлів, Держфінмоніторинг рекомендує банкам надавати до Служби інформацію з питань фінансового моніторингу (крім повідомлень про фінансові операції, у т. ч. прибуткових), про суб’єкта, рішень, доручень, запитів, відповідей, файлів додатків) у вигляді файлів типу L засобами транспортної системи НБУ з використанням АРМ-НБУ-Інформаційного.

РОЗ’ЯСНЕННЯ
щодо електронної взаємодії з питань фінансового моніторингу, зокрема файлами 
типу L (файл-лист)

 На чисельні звернення банківських установ з питань обміну інформацією файлами типу L (файл-лист) повідомляємо.

До прийняття та набрання чинності новими підзаконними нормативно-правовими актами, зокрема з питань інформаційного обміну та запровадження структурованих файлів, рекомендуємо банкам  надавати до Держфінмоніторингу інформацію з питань фінансового моніторингу (крім повідомлень про фінансові операції (у т.ч. прибуткових), про суб’єкта, рішень, доручень, запитів, відповідей, файлів додатків) у вигляді файлів типу L засобами транспортної системи НБУ з використанням АРМ-НБУ-Інформаційного.

Ім’я файлу типу L має відповідати вимогам розділу ІІІ Порядку  електронної взаємодії суб'єктів первинного фінансового моніторингу та Державної служби фінансового моніторингу України, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.11.2015 № 1085 (наприклад – XL0ILP2I.101).

Повна версія доступна тільки передплатникам

Кращі матеріали