Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

Кабмін підвищив посадові оклади

З першого вересня розмір посадового окладу працівника тарифного розряду Єдиної тарифної сітки буде збільшено на 18%. Про це під час брифінгу повідомив міністр соціальної політики України Павло Розенко, повідомляє УНН.

“Ми піднімаємо ставку першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки. Тобто, мінімальна заробітна плата в Україні зросте на 13%, а перший тарифний розряд Єдиної тарифної сітки зростатиме на 18%. Це означає, що для перших п’яти розрядів заробітна плата зростатиме на 13%, а більш кваліфіковані працівники бюджетної сфери, освіти, науки отримають збільшення заробітної плати на рівні 18%”, — сказав він.

За словами П.Розенка, розмір посадових окладів працівників охорони здоров’я для молодшої медичної сестри (як для низькокваліфікованої робочої сили) буде збільшено на 13%, а у фельдшерів, лікарів-терапевтів посадовий оклад зросте на 18%.

“В цілому зростання заробітної плати для лікарів та медсестер залежно від категорій та спеціальностей становитиме 450 та 300 грн відповідно”, — сказав він.

Джерело: http://www.unn.com.ua/uk/news/1496110...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали