• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Використання води для водного транспорту: що є об’єктом оподаткування

18.07.2018 270 0 0

Об’єктом оподаткування рентною платою за спеціальне використання води (далі — рентна плата) без її вилучення з водних об’єктів для потреб водного транспорту є час використання поверхневих вод вантажним самохідним і несамохідним флотом, що експлуатується (залежно від тоннажності), та пасажирським флотом, що експлуатується (залежно від кількості місць).

Водокористувачі самостійно обчислюють рентну плату для потреб водного транспорту починаючи з першого півріччя поточного року, у якому було здійснено таке використання.

Ставки рентної плати для потреб водного транспорту з усіх річок, крім Дунаю, встановлюються у розмірах, визначених пп. 255.5.4 п. 255.5 ст. 255 Податкового кодексу.

Рентна плата для потреб водного транспорту не справляється у випадках, визначених пп. 255.4.13 п. 255.4 ст. 255 Кодексу.

У разі оренди водного транспорту (крім водного транспорту, визначеного пп. 255.4.13 п. 255.4 ст. 255 Кодексу) платником рентної плати для потреб водного транспорту є суб’єкт господарювання, на якого за договором оренди покладено обов’язок із сплати рентної плати.

ЗІР 121.05

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали