• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Графа «Відмітка про подання» у додатках 4-7 звіту з ЄСВ: як заповнити?

Яким чином на титульних аркушах додатків 4 – 7 звіту щодо сум нарахованого ЄCВ заповнюється графа «Відмітка про подання», та чи потрібно подавати до контролюючих органів таблиці, які не містять відомостей (не заповнюються страхувальником взагалі)?

Відповідно до п. 8 розд. ІІ Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 із змінами і доповненнями (далі – Порядок № 435), звіт щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – Звіт) страхувальником повинен подаватися в повному обсязі. Звіт, складений з порушенням вимог Порядку № 435, у тому числі без обов’язкових реквізитів, передбачених п. 6 розд. ІІ Порядку № 435, та поданий без всіх необхідних таблиць, не вважається Звітом і вважається таким, що не подавався.

Згідно з п. 2 розд. ІV Порядку № 435 Звіт формується страхувальником або відповідальною особою страхувальника та включає таблиці, наведені у додатках 4 – 7 до Порядку № 435

На титульних аркушах додатків 4 – 7 до Порядку № 435 навпроти назви кожної із таблиць проставляється відмітка про подання таблиці. 

Відповідно до п. 3 розд. ІV Порядку № 435 на титульних аркушах додатків 4 – 7 до цього Порядку навпроти таблиць, які не подаються до контролюючих органів, у Звітах:

  • на паперових носіях – проставляється прочерк;
  • в електронній формі – поле залишається незаповненим.

Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 301.06.01.

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали