• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Річну фінзвітність держреєстратору до 31 травня 2016 року подавати не потрібно!

У 2016 році юрособам не потрібно подавати держреєстратору фінзвітність про господарську діяльність за 2015 рік у складі Балансу про річні фінрезультати. Розберемося чому.

З 01.01.2016 року відповідно до п. 41 ч. 2 ст. 9 Закону України Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців  від 15.05.2003 р. № 755-IV (далі - Закон № 755) в Єдиному державному реєстрі повинна міститися, зокрема, фінансова звітність про господарську діяльність юрособи (крім бюджетних установ) у складі балансу і звіту про фінансові результати в електронній формі, отримана з інформаційної системи центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері статистики (далі – Держстат).

Нагадаємо, що згідно з ч. 5 ст. 13 цього Закону саме Держстат забезпечує передачу до ЄДР, зокрема, фінзвітності про господарську діяльність юрособи (крім бюджетних установ) у складі балансу і звіту про фінансові результати - протягом місяця з дня її отримання.

Таким чином, з 01.01.2016 р. відпала необхідність подання річної фінансової звітності держреєстратору безпосередньо юридичною особою.

У той же час у юрособи залишається обов'язок подавати фінзвітність разом із декларацією з податку на прибуток (як квартальної, так і річної) до фіскальної служби. Докладніше див. у листі  Щодо подання декларації з прибутку і фінзвітності .

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали