Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Підписатися

ДПС продовжує перевіряти магазини на застосування РРО

21.11.2023 27 0 0

Працівники Головного управління ДПС у Житомирській області продовжують контроль за дотриманням суб’єктами господарювання норм діючого законодавства під час проведення розрахункових операцій. 

Нещодавно, фахівцями відділу фактичних перевірок, в ході розгляду одного із звернень, що надійшло на адресу ГУ ДПС у Житомирській області, проведено перевірку одного з мережевих магазинів одягу та взуття, що знаходиться в центрі міста Житомира. В ході проведення перевірки встановлено факт не видачі розрахункового документу під час проведення контрольно-розрахункової операції та надлишок готівкових коштів на місці проведення готівкових більш ніж на 3 тис. грн, що свідчить про систематичне проведення готівкових розрахунків без застосування РРО. 

Крім того в зазначеному магазині використовувалась праця найманого працівника без належного оформлення трудових відносин. 

За результатами проведеної перевірки, у строки, визначені законодавством, до порушників буде застосовано відповідні штрафні санкції. 

За фактом порушення правил торгівлі згідно КУпАП на винну особу складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення. 

Щодо використання праці найманого працівника без належного оформлення трудових відносин, копії матеріалів перевірки направлено до Центрально-Західного управління державної служби з питань праці для прийняття відповідних рішень.

ГУ ДПС у Житомирській області

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали