• Швидкий пошук надійних рішень
    і практичної інформації

Uteka

Я шукаю...

Де шукати:

розширений пошук
Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Декларація з рентної плати подана без деяких додатків: відповідальність

Яка відповідальність передбачена за неподання або несвоєчасне подання податкової декларації з рентної плати, яка містить декілька додатків до неї, у тому числі якщо декларація подана, але без деяких відповідних додатків, та за якими кодами бюджетної класифікації сплачуються штрафні санкції?

За неподання або несвоєчасне подання Податкової декларації з рентної плати (далі – Податкова декларація), яка містить декілька додатків до неї, контролюючим органом застосовується штрафна санкція в розмірі 170 гривень за кожне неподання або несвоєчасне подання до відповідного контролюючого органу незалежно від кількості додатків, які подаються разом з Податковою декларацією. У разі повторного протягом року неподання або несвоєчасного подання Податкової декларації контролюючим органом накладається штраф в розмірі 1020 гривень за кожне таке неподання або несвоєчасне подання.

Штрафні санкції за неподання або несвоєчасне подання Податкової декларації сплачуються на код бюджетної класифікації, який зазначено у податковому повідомленні-рішенні, врученому платнику рентної плати.

При цьому, застосування штрафних санкцій відповідно до ст. 120 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ (далі – ПКУ) за неподання деяких додатків до поданої вчасно Податкової декларацій ПКУ не передбачено.

Слід зазначити, що у разі неподання платником рентної плати разом з Податковою декларацією деяких додатків, у яких необхідно обчислити податкове зобов’язання за відповідним видом об’єкта, такий платник має право до настання граничного терміну подання такої звітності подати нову звітну Податкову декларацію разом з такими додатками або уточнюючу Податкову декларацію після настання граничного терміну її подання із зазначенням суми штрафної санкції у розмірі, визначеному п. 50.1 ПКУ.

Таку відповідь розмістили податківці у ЗІР, категорія 121.06.

 

 

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали