Отримайте доступ до більше 2 мільйонів готових рішень, публікацій та оглядів
Оформити
передплату

Щоб не повторити помилок у звітності з екологічного податку

Редакція

21.12.2016 232 0 0

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що під час аналізу податкової звітності з екологічного податку за III квартал 2016 року встановлено непоодинокі методологічні помилки заповнення податкової звітності.

Відтак, платниками під час заповнення додатків до Податкової декларації екологічного податку не враховано, що з 1 січня 2016 року збільшено на 26,7 відсотка ставки екологічного податку, що діяли у 2015 році.

У колонці 3 додатків 1-3 до декларації екологічного податку фактичний обсяг викидів або об’єкт оподаткування платниками зазначається у «кілограмах», а не у «тоннах».

У випадках, коли коефіцієнт дорівнює «1», у колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 до декларації екологічного податку платниками замість «1» зазначається «0».

У колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 додатка 3 до декларації екологічного податку коефіцієнт платниками зазначається інший, ніж передбачено Податковим кодексом України, або зазначається ставка податку.

У додатках 1-3 платниками зазначається не безпосередній код забруднюючої речовини (відходів), а загальний – код групи забруднюючої речовини (відходів).

Платникам слід бути пильними, адже ними зазначається код однієї забруднюючої речовини (відходів), а ставка іншої. Також заповнюється замість одного додатка до декларації інший додаток.

Джерело: http://tr.sfs.gov.ua/media-ark/news-a...

Коментарі до матеріалу

Кращі матеріали