Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Юридичні поради: як застрахувати відпочинок за кордоном

31.05.2017

Щоб мінімізувати ризики відпочинку, слід подбати про страховий поліс - документі, без якого Ви не отримаєте візу в більшість країн світу. Страховка, як правило, входить до переліку послуг туроператора.

Існують чотири види туристичного страхування:

- страхування від нещасного випадку;

- страхування медичних витрат;

- страхування багажу;

- страхування від невиїзду.

Перші дві страховки є стандартними і обов'язковими, останні - за бажанням туриста.

Страхування від нещасного випадку дозволить Вам отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі, наступила тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть. У свою чергу другий вид - страхування медичних витрат - забезпечить невідкладну медичну допомогу за кордоном у разі раптової хвороби або іншого несподіваного події.

Страхування багажу надасть можливість компенсувати витрати на придбання речей першої необхідності при тривалій затримці багажу, а також відшкодування збитків, завданих багажу внаслідок його псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкову перевезення в іншу країну.

Страхування від невиїзду - це страховка фінансових ризиків, пов'язаних зі скасуванням подорожі або його перериванням. Компенсація дозволить Вам уникнути грошових втрат в разі неможливості відправитися в запланований тур або дострокового його припинення.

Найчастіше додаткових витрат і небажаних емоцій можна уникнути, якщо мандрівники знають свої права і обов'язки, заздалегідь подбавши про свою безпеку.

Головне правило - дотримуйтеся законів і звичаїв країни, в якій Ви вирішили відпочити. Наприклад, в Об'єднаних Арабських Еміратах не можна розпивати спиртні напої в громадських місцях, а жінкам краще не гуляти в міні-спідницях або шортах. У Німеччині за викинутий недопалок на тротуар Вам загрожує чималий штраф. У кожної країни є свої особливості, тому до поїздки слід поцікавитися про їх традиціях і законодавстві.

Вирушаючи на відпочинок, потурбуйтеся не тільки про крем для засмаги, але і про гроші. Беріть з собою в подорож і готівкові гроші, і кредитні карти. При цьому перед самим від'їздом не забудьте зв'язатися з банком і попросити розблокувати картки для користування за кордоном. Також про всяк випадок зробіть копії Ваших документів і покладіть їх в іншу сумку, окремо від оригіналів.

Ті, хто люблять всіляку екзотику, повинні знати: практично всі неєвропейські країни, крім гарної природи, можуть нагородити туристів різними хворобами. Щоб убезпечити себе від небезпечних недуг, лікарі радять робити щеплення. Детальну інформацію про обов'язкові або рекомендованих вакцинах Вам повинен надати туроператор.

Часто мандрівники вибирають для себе маршрути, де можна зустріти екзотичних тварин: від комах і птахів до крокодилів і левів, які здатні покалічити. Якщо неприємний випадок стався, то насамперед потрібно зателефонувати в страхову компанію і слідувати її вказівкам. Якщо немає можливості набрати страховку, то викликайте лікаря. Згодом зберігайте всі чеки і квитанції, пов'язані з витратами на Ваше лікування.

Джерело: http://sud.ua/ 

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
06.05.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Прийнято закон щодо обміну інформацією та призупинення дії трудового договору Класифікатор професій та кваліфікаційні характеристики об'єднали з Реєстром кваліфікацій: підписано Закон До ДПС будуть подавати інформацію про банківські рахунки не тільки СГД, а та...
10.02.2025
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати, пенсій та прожиткового мінімуму
Більше за темою: Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум – 2025: які розміри та на що вплинуть Розмір мінімальної заробітної плати Парламентарі подали законопроєкт № 12462, яким передбачається підвищення прожиткового мінімуму, мінімальної зарплати та мінімальної пенсії за віком у 202...
27.02.2025
Зберігання та використання пального на підприємстві у 2025 році: облік, податки та документальне оформлення
Марафон-2025: головні бухгалтерські акценти року У суб'єктів господарювання, які використовують у своїй діяльності транспортні засоби, інші машини та механізми, що споживають пальне, постійно виникають запитання, пов'язані з обліком і документальним оформленням операцій з таким пальним, а також зі з...
Нове
09.05.2025
Оподаткування доходів ФОП, який одночасно провадить незалежну професійну діяльність
Яким чином нараховується та сплачується ПДФО з доходів, що одночасно отримуються ФОП від діяльності на загальній системі оподаткування та від провадження незалежної професійної діяльності? Відповідно до норм Податкового кодексу (далі – ПК) фізична особа, яка здійснює незалежну професійну діял...
08.05.2025
Як подати заявку на гранти для переробних підприємств: нагадує Мінекономіки
Грантові програми від Мінекономіки та Держслужби зайнятості: як подати, які строки та кого це стосується? Більше за темою: Бюджетні гранти: як застосовувати різниці з податку на прибуток Мінекономіки погодило ще 21 заявку за програмою «Гранти для переробних підприємств». Після виконання...
08.05.2025
ДПС розроблює підходи щодо врахування особливості ведення господарської діяльності в різних регіонах
Про умови ведення бізнесу, податкове навантаження та ветеранську політику говорили голова ДПС Руслан Кравченко та представники понад 60 підприємств і бізнес-асоціацій. До діалогу також долучився народний депутат Марʼян Заблоцький.  Учасники обговорили стандартні питання від бізнесу – бло...
Кращі матеріали