Підписуйся на інформаційну страховку бухгалтера
Розділи:
Підрозділи:
Підрозділи:
Підрозділи:

Юридичні поради: як застрахувати відпочинок за кордоном

31.05.2017

Щоб мінімізувати ризики відпочинку, слід подбати про страховий поліс - документі, без якого Ви не отримаєте візу в більшість країн світу. Страховка, як правило, входить до переліку послуг туроператора.

Існують чотири види туристичного страхування:

- страхування від нещасного випадку;

- страхування медичних витрат;

- страхування багажу;

- страхування від невиїзду.

Перші дві страховки є стандартними і обов'язковими, останні - за бажанням туриста.

Страхування від нещасного випадку дозволить Вам отримати грошову виплату, якщо в результаті нещасного випадку, який стався під час подорожі, наступила тимчасова втрата працездатності, інвалідність або смерть. У свою чергу другий вид - страхування медичних витрат - забезпечить невідкладну медичну допомогу за кордоном у разі раптової хвороби або іншого несподіваного події.

Страхування багажу надасть можливість компенсувати витрати на придбання речей першої необхідності при тривалій затримці багажу, а також відшкодування збитків, завданих багажу внаслідок його псування під час перельоту, крадіжки, втрати, наприклад, через помилкову перевезення в іншу країну.

Страхування від невиїзду - це страховка фінансових ризиків, пов'язаних зі скасуванням подорожі або його перериванням. Компенсація дозволить Вам уникнути грошових втрат в разі неможливості відправитися в запланований тур або дострокового його припинення.

Найчастіше додаткових витрат і небажаних емоцій можна уникнути, якщо мандрівники знають свої права і обов'язки, заздалегідь подбавши про свою безпеку.

Головне правило - дотримуйтеся законів і звичаїв країни, в якій Ви вирішили відпочити. Наприклад, в Об'єднаних Арабських Еміратах не можна розпивати спиртні напої в громадських місцях, а жінкам краще не гуляти в міні-спідницях або шортах. У Німеччині за викинутий недопалок на тротуар Вам загрожує чималий штраф. У кожної країни є свої особливості, тому до поїздки слід поцікавитися про їх традиціях і законодавстві.

Вирушаючи на відпочинок, потурбуйтеся не тільки про крем для засмаги, але і про гроші. Беріть з собою в подорож і готівкові гроші, і кредитні карти. При цьому перед самим від'їздом не забудьте зв'язатися з банком і попросити розблокувати картки для користування за кордоном. Також про всяк випадок зробіть копії Ваших документів і покладіть їх в іншу сумку, окремо від оригіналів.

Ті, хто люблять всіляку екзотику, повинні знати: практично всі неєвропейські країни, крім гарної природи, можуть нагородити туристів різними хворобами. Щоб убезпечити себе від небезпечних недуг, лікарі радять робити щеплення. Детальну інформацію про обов'язкові або рекомендованих вакцинах Вам повинен надати туроператор.

Часто мандрівники вибирають для себе маршрути, де можна зустріти екзотичних тварин: від комах і птахів до крокодилів і левів, які здатні покалічити. Якщо неприємний випадок стався, то насамперед потрібно зателефонувати в страхову компанію і слідувати її вказівкам. Якщо немає можливості набрати страховку, то викликайте лікаря. Згодом зберігайте всі чеки і квитанції, пов'язані з витратами на Ваше лікування.

Джерело: http://sud.ua/ 

Коментарі до матеріалу
Швидка реєстрація
Будьте в курсі змін і актуальних тем, задавайте питання.
Популярне
01.07.2025
Топ-20 новин минулого тижня
Найбільш цікаві новини минулого тижня Унесено зміни до переліку територій бойових дій і ТОТ (текст наказу від 16.06.2025) Грошова компенсація за невикористані щорічні відпустки У Резерв+ з’являться нові можливості отримати автоматичну відстрочку Уряд затвердив зміни до Порядку нарахування Є...
20.05.2025
Актуальні рахунки для сплати податків
Інформація про реквізити рахунків, відкритих для зарахування податків, а також для сплати єдиного внеску Більше за темою: Нова форма ТТН: огляд змін Мікро, мале, середнє чи велике: навіщо треба визначати розмір підприємства Затверджуємо та оновлюємо штатний розпис: правила та нюанси Сп...
17.04.2025
З 16.04.2025 почали діяти терміни зберігання документів щодо військового обліку
Більше за темою: Накази та розпорядження: основні терміни, види і строки зберігання Строки зберігання первинних документів збільшено: чи вплине це на строки давності для перевірок Міністерство юстиції наказом від 14.03.2025 № 748/5 затвердило зміни до Переліку типових документів, що створюють під ...
Нове
04.07.2025
Коли працівник може вимагати запровадження для нього дистанційної роботи
Працівник може вимагати від роботодавця тимчасове, строком до двох місяців, переведення на дистанційну роботу, якщо на робочому місці стосовно нього були вчинені дії, що містять ознаки дискримінації. Більше за темою: Зміни стосовно дистанційної та надомної роботи Чи може працівник вимагати зап...
04.07.2025
Державне агентство з управління резервами України розпочинає діяльність
Уряд дав «зелене світло» початку діяльності Державного агентства з управління резервами України (ДАУР) як центрального органу виконавчої влади.  Його діяльність спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра екон...
04.07.2025
Судова процедура санації боржника: що це і як відбувається
Коли підприємство не справляється з фінансовим зобов’язаннями – це ще не вирок. Законом передбачений реальний інструмент для збереження бізнесу – санація. БІльше за темою: Ліквідація у зв’язку з банкрутством: правові аспекти Коли підприємство не справляється з фінансови...
Кращі матеріали